Jak pomoci

Hledáte online doučování angličtiny pro potomka, který s ní má problémy na střední, nebo základní škole? Máte rádi hry a kartičky?

Zkuste web, který používají učitelé všude ve světě. A nejen používají. Oni ho i tvoří ! Použití je dost intuitivní a návod najdete níže. A je tam toho hooodně. A nejen z angličtiny.

Tak si vyberte:

Online cvičení/hru na slovíčka a gramatiku podle učebnice, kterou právě používáte na Vaší základní, nebo střední škole. Můžete si i dát zápas online (a dítě ani nepozná, že se jedná o doučování). Jestli jste moc zaneprázdněný rodič, stačí nechat si ukázat vyhodnocení a hned víte …

Shrnutí základních funkcí

Učení :

  • Flashcards – kartičky s úkoly a řešením na druhé straně
  • Learn – učení
  • Write – psaní – tak to už je výzva !
  • Spell – diktát
  • Test – různé typy úkolů (ty problematické vám zase zařadí)

Zábava:

  • Match – přiřazování
  • Gravity – vesmírná hra (výuková)
  • Live – online, týmová hra

Šetřím váš čas, protože jsem už cvičení předvybrala podle toho, co se pravděpodobně učíte. Mohu ale vyhledat, nebo vytvořit i taková, která tam zatím nejsou …

Vám stačí jen kliknout …

Praktické doporučení při online cvičení plus doučování

Pokud vám počítač nahlásí chybu, nemusí mít pravdu :). Stačí totiž menší odchylka (mezera navíc, „´s“ namísto „is“ …) a „chyba“ je na světě. To víte – umělá inteligence. Ale to vůbec nevadí – vaše přirozená inteligence dokáže odlišit chybu od „chyby“.

Nabízená správná řešení vychází z konkrétní lekce, takže nejsou jediná možná. Jestli-že je víc možností, najdete je za / a jestli jste zvolili jednu z možností – uspěli jste.

Ve větách ani moc neřešíme členy (the/an/a), protože ty se odvíjejí od konkrétní situace. Cvičné věty jsou vytržené z kontextu …

Návod k použití

(A můžete si i navolit automatický překlad do češtiny – „kytička“ v pravém dolním rohu pod videem – Titulky – Automatický překlad – výběr jazyka).

děkuji všem učitelkám a učitelům, kteří cvičení vytvořili. Věřím, že do procesu dali maximum svých sil, proto nechávám zodpovědnost za obsah na nich … Budu ale ráda, když mi nahlásíte případné problémy.

Jestli si myslíte, že tento blog stojí za návštěvu, dejte o něm prosím vědět všem, pro které by také měl smysl.

A třeba taková online cvičení chybí na stránce vaší školy. Jste to Vy, kdo je můžete požádat, aby na svůj web vložili odkaz na tento blog a už nebudete muset tolik hledat.

Máte rádi výzvy?

Neznalost je tak silný nepřítel, že každý spojenec v boji je vítán …

error: